Як вибрати весільне запрошення

Настає великий день, і ви готові розіслати запрошення своїм близьким. На жаль, вибрати ідеальні весільні канцелярське приладдя часто не так просто. Замовити кращі весільні запрошення ви можете тут: https://event-cards.com/ua.

Форми і розміри весільних запрошень

Дуже важливо вибрати запрошення на весілля правильної форми і розміру задовго до того, як воно потрапить в поштову скриньку.

  1. Потрійне згинання: запрошення з потрійним згином складаються втричі в стилі гармошки. Ці стилі часто коштують дорожче стандартного запрошення.
  2. Складання воріт: дві передні складені половинки відкриваються, відкриваючи внутрішнє повідомлення на складці. Також цей стиль часто коштує дорожче стандартного запрошення.
  3. Плоске запрошення: це стандартний класичний стиль. На карті немає складок, ніяких додаткових витрат.
  4. Квадрат. Квадратні запрошення мають основний кут в 90 градусів, що робить їх стандартну форму для запрошень.
  5. Дужка: дужка, як випливає з назви, має боку в квадратних дужках уздовж всіх чотирьох сторін.

Теми для весільних запрошень

Наступні теми популярні серед багатьох сучасних наречених.

  • Рустик / кантрі: елементи включають дерев’яні візерунки і акценти з мішковини або сараю.
  • Вінтаж: вантажні стилі поєднуються з елементами дизайну більш старої епохи, такими як стиль ар-деко.
  • Морський стиль: морські запрошення часто включають в себе морські елементи або зразки вітрильних човнів.

Весільні запрошення шрифти

Шрифти або шрифт описують стиль букв або символів запрошення. Шрифти на запрошення на весілля часто містять комбінацію без зарубок, зарубок, сценарію чи іншої унікальної гарнітури. Вибір типу шрифту, який найкраще підходить для ваших запрошень, багато в чому залежить від теми та стилю запрошення.

  1. Засічка: зарубка – це невеликий рядок, прикріплений до кінця літери або символу в сімействі шрифтів. Типовим прикладом сімейства шрифтів із засечками є Times New Roman. Цей шрифт є популярним вибором для класичних весільних запрошень.
  2. Без засічок: Без засічок є протилежність зарубок тим, що в ньому відсутні менші штрихи, прикріплені до літер. Helvetica – один із найпопулярніших доступних шрифтів без засічок.
partnernews