ТОП-запитань від громади Ужгорода до Віктора Щадея. Чи відповість кандидат на мерське крісло?

Відповісти на усі питання (в тому числі й ті, що йому задавали журналісти під час ефіру на телеканалі UA: Закарпаття) Щадей мав ще на старті виборчої кампанії. Але, як кажуть: краще пізно, ніж ніколи.

Може відповість Віктор Щадей усім тим активним користувачам соцмереж, котрі упродовж двох місяців намагалися запитали Вітю під його ж публікаціями у фейсбуці, а Вітя вперто їх видаляв, або ж просто не помічав.

Питань насправді набагато більше до Віктора Щадея. Проте відповідей на них не буде. Ні на фейсбуці, ні на телебаченні, ні під час дебатів.

 

Пропонуємо кілька основних питань, на які громада дуже й дуже чекає відповіді:

 1. Хто фінансує виборчу кампанію Щадея? (щоб уникнути маніпуляцій зазначимо, що на неї Віктор Щадей вже витратив близько півмільйона доларів – тому натяки на його підробітки на інтернет-рекламі не приймаються).
 2. Які виборчі рахунки Щадея і на які суми оплачував власник готельно-ресторанного комплексу Арсен Мелкумян?
 3. Під які гарантії давалися кандидату Щадею гроші на вибори і в які строки Щадей повинен їх повернути?
 4. Звідки у Віктора Щадея 65 тисяч американських доларів, які фігурують в його деклараціях з 2016 року? Чи має Віктор Щадей на них підтвердження, що вони зароблені чесно? Чи сплатив з них податки?
 5. Кому Віктор Щадей позичив ці 65 тисяч американських доларів, під який відсоток і чому 50 тисяч доларів з них кілька років не повертають?
 6. Яке відношення Віктор Щадей має до видання Ужсіті, кілька спецвипусків якого вже пропіарило Зе-кандидата і вилило купу чорнухи на опонентів? Скільки людей там задіяно – в друкованому і онлайн виданнях? Чому видання Ужсіті офіційно не зареєстроване і виходить в друк без жодної інформації про замовника, тираж та місце друку?
 7. Чому під час передвиборчих зустрічей, в публікаціях на фб-сторінці, ютубі Щадей уникає згадки про свою приналежність до партії «Слуга народу»? (мова не йде про колір сакур чи буряка на біг-бордах – про це ми вже чули).
 8. Коли було соромно Щадею – коли привів свого часу до влади в Ужгороді Віктора Погорєлова чи коли жбурляв у нього яйцями. Або ж коли всією фракцією «Батьківщина» революціонер Щадей голосував за призначення «антимайданівця» Андріїва секретарем ради і відповідно в.о. міського голови?
 9. Чи готовий Щадей подати у відставку у разі невиконання хоч однієї із своїх передвиборчих обіцянок?
 10. Чи брав політик Щадей раніше гроші від інших політиків – наприклад, щоб не виставляти свою кандидатуру на вибори? Скільки разів і від кого?
 11. Яка роль в.о. мера Ужгорода Щадея при перепродажі історичного комплексу «Корона» за заниженою вартістю та переоформленні окремих її частин – які документи він особисто погоджував, чи робив у той час заяви в ЗМІ про незаконність цієї оборудки (якщо можна – то дати посилання на публікації чи відео)?
 12. Скільки земельних ділянок було роздано в Ужгороді за 9 місяців його роботи в.о. мера Ужгорода?
 13. Одна із тез виборчої кампанії Щадея і аргументація появи в політичній партії «Слуга народу» – загроза підкупу. Чи звертався із заявами до правоохоронних органів? Якщо так – то коли і з якими фактами? Якщо ні – то чому?
 14. Cкільки коштує лідерство в соціології компанії Smartpool?

Питань насправді набагато більше до Віктора Щадея. Проте відповідей на них не буде. Ні на фейсбуці, ні на телебаченні, ні під час дебатів.

До речі, про дебати. Ще кілька днів тому Щадей з великим сарказмом говорив про дебати з кандидатами, рейтинги яких навіть з новою оправою дуже погано видно. Це, Вітя, якщо брати рейтинг Smartpool(а), який замірювався на виході з одного відомого в Ужгороді супермаркету. По ньому тобі з Чучкою лише і дебатувати. Тепер ось Зе-кандидат в мери раптом захотів дебати. Що сталося, Вітя? Звідки роблять тобі нерви?

І наостанок. Кажуть люди, що нове і місцями не заплямоване обличчя, що любить дуже сакури і бурачанку, готує на останні дні масове вкидання однієї чорнушної газетки із купою багнюки на своїх головних опонентів. Чи правда це, Вітя?

P.S. Бачимо, Вітя, що ти нас читаєш – таємно і під ковдрою, але читаєш. Можеш і тут відповісти громаді на поставлені питання…

Бо далі буде…

 

ДО ТЕМИ: Пустий як барабан: коротка біографія та здобутки кандидата у мери Ужгорода Віктора Щадея

 

clipnews