Що робити, якщо ви зламали камеру

Коли цифрова камера перестає працювати, це зовсім не весело! Але таке трапляється. Ремонт цифрової камери може бути дорогим, якщо не покривається гарантією або рекомендаціями по обслуговуванню. Перше, що потрібно зробити це не панікувати.

Як і у випадку з будь якою подією, головне – не панікувати. Паніка і надлишкові емоції з приводу події не допоможуть в цій ситуації. Паніка призводить до інших помилок, які самі по собі можуть дорого обійтися. Зберігайте спокій! Отремонтувати ваш фотоапарат у Львові можна швидко і легко в компанії “Mobi Ask”. Головна їхня спеціалізація це ремонт фотоапаратів львів.

Mobi Ask –  професійний ремонт фотоапаратів

Уже кілька років ми займаємося складним ремонтом мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків і фотоапаратів. Ми – команда, готова в будь-який момент допомогти вам вибрати стильний телефон або планшет, а також підібрати потрібний аксесуар! Наші магазини завжди шукають нові гаджети та аксесуари на ринку. Будемо першими, хто отримає всі новинки що потрапляють на ринок. На будь-який товар, представлений у нас, поширюється гарантія, так як ми маємо справу лише з сертифікованою продукцією.

Що перевірити перед відправкою цифрового фотоапарата в ремонт

  • Низький заряд батарей – камера може не працювати належним чином при низькому заряді батарей. Вставте повністю заряджений набір, щоб побачити, чи покращиться ситуація.
  • Управління камерою – легко випадково натиснути не ту кнопку або змінити меню. Перевірте свої налаштування.
  • Карта пам’яті заповнена – при заповненні карти пам’яті цифрова камера може не включитися.
  • Скиньте налаштування камери – скиньте настройки через меню або вийнявши батареї приблизно на 24 години.
  • Виконайте повне скидання – якщо скидання налаштувань камери не вирішує проблему, виконайте повне скидання. Процедура апаратного скидання залежить від камери, тому зверніться до служби технічної підтримки виробника.

Ремонт може пройти швидко.

Як працює Mobi.Ask

  1. Отримує зламаний девайс і реєструє ваше замовлення.
  2. Здійснюємо діагностику і ремонт. Уточнюємо деталі ремонту. & Nbsp; Ремонтуємо.
  3. Повертаємо девайс. Повідомляємо вам і відправляємо девайс при необхідності службою доставки.
partnernews