Закарпаття може стати «локомотивом» у сфері інвестицій та інновацій (відео)

Такі амбітні плани переслідують законопроєкти №3476 та №3477 підтримані Верховною Радою.

Суть проєктів – внесенні змін до Податкового та Митного кодексів, які стимулюватимуть розвиток електричного транспорту в Україні. Ця ініціатива – крок до повного перезавантаження вітчизняної автомобілебудівної галузі.

Законопроєкти підтримали конституційною більшістю голосів – 316 «ЗА».

Серед співавторів відповідних законопроєктів практично всі нардепи-закарпатці: представники фракції «Слуга Народу» Ігор Кривошеєв, Михайла Лаба, Анатолій Костюх, групи «Довіра» Роберт Горват, Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Владіслав Поляк, та представник «Батьківщини» Іван Крулько.

Розвинені країни світу інвестують величезні ресурси у електромобільність, а їхні громадяни при купівлі електрокарів отримують значні знижки, субсидії та податкові пільги. Ринок електротранспорту стрімко зростає. До прикладу, в Європі інвестиції в електромобільність трохи більше, ніж за рік, виросли у 19 разів – до 60 мільярдів євро.

Прийняття цих Законів сприятиме активізації інвестиційної діяльності, зростанню обсягів прямих інвестицій в автомобілебудівну, електротехнічну галузі економіки Україні, стимулюванню промислового виробництва, створенню нових робочих місць. В свою чергу, це пришвидшить інтеграцію України до європейської економічної системи та посилить енергетичну безпеку держави.

 

 

 

 

clipnews