Скільки чекати доставку товаром з Китаю чи США?

Що спільного між США і Китаєм? Нічого, крім того, що ці держави – мало не головні імпортери товарів в Україну. Так, китайські товари заполонили не тільки наш, а й світовий ринок. Завдяки доступній ціні і великому асортименту попит на них тільки зростає. Американські товари підкуповують своєю якістю і надійністю. Хоча їх не можна назвати дуже бюджетними для нашого споживача, тим не менше, питання: скільки чекати доставку з США – залишається найбільш актуальним.

УкрВіпСервіс вже багато років працює за різними напрямками. Найпопулярніший спосіб доставки зі США або Китаю https://www.uvs.in.ua/kontejnernye-perevozki/ морські контейнерні перевезення. Однак є й інші способи.

Вигідні способи доставки з Китаю і США

Для доставки вантажу з Китаю і США використовуються два основних види транспорту – це авіа і морської.

Контейнерні перевезення морем вигідні, тому що:

      • допустимі для будь-яких вантажів, від негабаритних і великовагових, до небезпечних і насипних;
      • безпечні, адже контейнер надійно захищає товар від зовнішніх впливів;
      • доступні за вартістю.

Вантажопідйомність судна дійсно дозволяє перевозити великі партії товарів. Але це не означає, що морем не відправляти невеликі вантажі. Це можна зробити в складі збірних. Їх особливість полягає в тому, що в один контейнер поміщаються вантажі різних власників. Кожен з них платить за те місце, яке займає товар в контейнері.

Авіа доставка – не найдешевший спосіб, але виправданий високою швидкістю. Коли вантаж вимагає оперативної транспортування, то авіа – вірне рішення.  

Щоб доставити вантаж до дверей вашого складу або офісу, компанія УкрВіпСервіс розробляє змішані, мультимодальні маршрути. По прибуттю на територію України вантаж проходить процедуру оформлення, а далі, слід авто або ж / д транспортом в потрібну точку.  

Процес оформлення товару

По суті процес оформлення товару починається задовго до його прибуття на територію нашої держави. Всі супровідні документи повинні бути зібрані заздалегідь. Якщо є необхідність у сертифікатах і висновках СЕС, то з теж потрібно оформити. Також важливий правильно заповнений інвойс, товарно-транспортні накладні тощо Тільки наявність відповідного пакета документів дозволяє провести розмитнення відповідно до закону. 

Найпростішим і ефективним рішенням буде передача процесу на аутсорсинг в компанію, яка спеціалізується на зовнішньоекономічної діяльності, а головне, має пільгові умови проходження митниці.

partnernews