Міський голова Ужгорода Андріїв «заліз у кишеню» освітянам. І ще зробить на цьому піар?

Три населених пункти області не виплачують 30% надбавку педагогам за престижність – Ужгород, Берегово та Вільховецька ОТГ. Про це інформує голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

 

Ці кошти передбачені в державному бюджеті, закладені в освітню субвенцію, зачислені на рахунки згаданих органів місцевого самоврядування. Чим керуються місцеві керівники у відношення до своїх освітян – зрозуміти не можу.

Дали час на виправлення ситуації та проведення перерахунків. Якщо цього не буде виконано – вважатиму такі дії відвертим саботажем, як відносно вчителів, так і відносно держави.

📨Прошу освітян згаданих громад наступного тижня проінформувати мене чи здійснюються виплати – можна в особисті повідомлення, тут, у фейсбуці.

 

Не здивуємось, що мерія під керівництвом Богдана Андріїва розпочне зараз виплати і  ще спробує на цьому зробити собі позитивний піар перед виборами. Просто пам’ятайте, що це не їхня заслуга, а у першу чергу платників податків. Місцеві ж царьки продовжують наживатися і маніпулювати. І щоб це продовжувалось, вони скуповують партії та кандидатів. Так, підозрюваний у корупції мер Ужгорода Андріїв оберігає Щадея для другого туру виборів (відео).

clipnews