Мер-кандидат Андріїв насміхається над жителями Ужгорода з агітаційних біл-бордів. Інші не «пасуть задніх» (фото)

Обласний центр буквально засіяний агітаційними площинами Богдана Андріїва. Серед багатьох містян зростає обурення, яке викликане навіть не вартістю біл-бордів (орієнтовно 12 тисяч на місяць за 1 шт.), а саме їх змістом.

Жити в Ужгороді – це безпечно! Богдан Андріїв; Жити в Ужгороді – це гарно! Богдан Андріїв; Жити в Ужгороді – це романтично! Богдан Андріїв. І так далі… Правда міські реалії нічого спільного з цими передвиборчими гаслами не мають, адже часто біл-борди межують або встановлені на вулицях без дорожнього покриття, нормального освітлення, водовідводу. Ці біл-борди сприймаються як насмішка.

А вулиці, які були капітально відремонтовані за каденції Андріїва, почали руйнуватись ще до закінчення ремонтних робіт. За розтрату державних коштів у особливо великих розмірах під час проведення ремонтних робіт вже порушено ряд кримінальних справ проти високопосадовців Андріїва. У тому числі, за розкрадання коштів під час ремонту на площі Поштовій, що прямісінько під вікнами мерії Ужгорода. Про якість робіт і те, що тротуар кілька разів переробляли, навіть не хочеться щось говорити.

На замітку ужгородцям, які пишуть на кшталт: «Ну, за Андріїва зробилася Набережна, купили новий автобус» і т.д., відповідаємо – потрібно порівнювати бюджети до децентралізації і після. Ні за часів Ратушняка, ні за часів Погорєлова і в.о. Щадея таких грошей в міській казні не було, адже їх централізовано направляли «на Київ». Тому відремонтовані дороги і тротуари, оновлення громадського транспорту – це не заслуга Богдана Андріїва, а містян – платників податків та зміна бюджетного законодавства, згідно якого гроші залишаються в казні Ужгорода.

Тим часом, у агітаційній пропаганді і бюджетах на неї витрачених не відстає від Богдана Андріїва ще один кандидат у міські голови – Віктор Щадей. Він, як і його поки що правлячий опонент, завалив Ужгород десятками своїх біл-бордів та заполонив соцмережі платною рекламою, яка лізе з усіх боків.

Намагається не відставати від «політичних старожилів» Андріїва та Щадея ще один новий кандидат – ужгородський лікар Віктор Петров, який представляє «оновлену» команду Балоги. Він встиг «відзначитися» збором паспортних даних від містян під приводом здачі аналізів прямо у мікроавтобусі на одній з вулиць обласного центру. А ще Петров, як Андріїв та Щадей «прикрасив» Ужгород десятками біл-бордів на сотні тисяч гривень.

І це все триває не перший місяць – задовго до офіційної виборчої кампанії. А вона має початися лише з 5 вересня.

Це просто цинічна боротьба за крісло мера Ужгорода. Ніхто з кандидатів не анонсував програми дій, ніхто не вказав, як повинен розвиватися Ужгород і яким шляхом йти, а все місто обклеєне нинішніми та колишніми чиновниками міськради, які далекі від компетентності.

От як можна вірити тому ж таки Щадею чи Петрову, якщо вони лише виконують роль маріонеток і перебувають під впливом чи то Горвата, чи то Балоги? Та до кабінетів таких мерів деякі младоолігархи будуть просто ногами двері відчиняти.

А що вже говорити про нинішнього мера. Тому так сподобалося сидіти в кріслі мера, що він викидає величезні гроші на рекламу і при цьому вихваляється такими здобутками, до яких немає жодного відношення. Бо всі ці ремонти, закупівлі чи реконструкції, якими він хвалиться, робилися за кошти народу, а не його особисті.

Місту потрібен сильний та незалежний мер. Це повинна бути компетентна людина, яка може подолати комунальну мафію, контролювати бюджетні витрати, щоб не була марно витрачена жодна бюджетна копійка, а також змусити чиновників працювати на місто, а не на власні кишені.

Саме таким мером міг би бути Сергій Ратушняк, але він ще своєї згоди на балотування в мери Ужгорода не давав.

clipnews