Андріїв більше дбає про комфорт чиновників, ніж ужгородців

Ми стали свідками того, як нинішня влада міста, в умовах нової організації фінансових відносин, отримала в бюджет величезні гроші. У той же час, ця влада надто нераціонально витрачає народні кошти. Перевитрати фінансів майже у всьому.

Ну і про себе чиновники також не забули. Ось що з цього приводу йдеться в одній із груп у соцмережі Facebook.

«На комфорт чиновників мерії Андріїв витратив з бюджету майже 12 мільйонів гривень.

З царського плеча, напередодні виборів, мер згадав за міську лікарню і побіг писати піар-пост про співфінансування з бюджету міста 4,2 млн. грн. на реконструкцію приймального відділення. Додатково з державного бюджету передбачено 8 млн. грн.

Якщо підняти всі витрати на благоустрій мерії, то за 5 років вже витрачено 10 млн., та ще закладено 2 млн. грн. на цей рік:

— капітальний ремонт коридорів мерії — 1,43 млн. грн.;
— реконструкція приміщень першого поверху — 4,8 млн. грн.;
— реконструкція приміщень першого поверху — ще 2,4 млн. грн.;
— капітальний ремонт фасаду будівлі — 1,42 млн. грн.;
— капітальний ремонт сходових кліток та приміщень малої зали засідань — закладено на
2020 рік ще майже 2 млн. грн.

Міськрада могла вже давно, без допомоги держави, відремонтувати приймальне відділення міської лікарні, але власний комфорт чиновникам важливіший.

Тепер зрозуміло, що має на увазі мер та його команда чиновників, коли пишуть на рекламних бордах: «Жити в Ужгороді — це комфортно».

Ну а перелік вулиць, яким навіть 1 млн. не виділили на благоустрій, ремонт дороги, каналізації, не помістився би на всіх бордах Андріїва, — йдеться в групі «Ужгород — без Андріїва».

 

Нагадаємо, голова Закарпатської ОДА оприлюднив інформацію, що чиновники Ужгорода не виплачують 30% надбавку педагогам за престижність.

clipnews