1 мільйон євро компенсації перевізникам: оточення мера Андріїва продовжує грабувати Ужгород

Всі ми добре знаємо, шо у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 громадські перевезення в Україні та Ужгороді зокрема, останні шість місяців були обмежені – транспорт майже не їздив, а з карантинним режимом, ті поодинокі автобуси були напівпорожніми. Але Ужгородська міська рада під керівництвом Богдана Андріїва має іншу «арифметику», вирішивши віддати міським перевізникам 32 млн. гривень. Таке бачення пояснюється дуже просто – монополістом на ринку громадських перевезень в обласному центрі є родина та близьке оточення самого Андріїва.

ДО ТЕМИ: Родинний бізнес Андріївих: Хто контролює автовокзали Закарпаття

На компенсацію пасажирських перевезень в Ужгороді виділили 32 мільйони гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 10 вересня, депутати міськради під час чергової сесії.

Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд міськими автобусами на 2021 рік підтримала більшість депутатів. У рішенні, зокрема, йдеться, що Програмою передбачено 32 мільйони гривень. Забезпечення повинно проводитися коштами з бюджету міста. Головний розпорядник щодо цієї Програми – департамент праці та соціального захисту населення.

 

clipnews