Вхідні дерев’яні двері

При правильному виборі вхідні дерев’яні двері гарантують надійний захист житла і комфортність проживання.

Дерев’яні вхідні двері – це естетичні конструкції, що відрізняються хорошими експлуатаційними якостями. Замовити вироби відповідно до екстер’єру будівлі можна тут https://www.eurobudsvit.com.ua/portfolio-item/vhidni-dveri/.

Особливості вибору

Дерево – це унікальний природний матеріал. Але для того, щоб вхідні двері з дерева служила тривалий час, для їх виробництва повинні використовуватися певні види деревини. Крім того повинна проводиться спеціальна обробка спеціальними речовинами. Це забезпечить захист від зовнішніх негативних зовнішніх впливів.

Традиційним матеріалом для виготовлення вхідних дверей є дубовий масив. Матеріал відрізняється відмінними звукоізоляційними властивостями. Дубові вхідні двері виглядають статусно. Вони відрізняються високою міцністю та зносостійкістю. При правильно виконаній обробці гарантується хороша вологостійкість виробам. Завдяки різноманіттю відтінків деревини можна легко знайти підходящий варіант.

Iнші породи дерев, які використовуються для виготовлення вхідних дверей наступні:

  • Ясень. Матеріал відрізняється високою міцністю та стійкістю стійкі до впливу вологи і механічних навантажень. Привабливою особливістю є різноманіття відтінків деревини: від рожевого до світло-коричневого.
  • Бук. При високій міцності, матеріал менш стійкий до впливу вологи в порівнянні з ясенем. Тому обов’язковою умовою довговічності вхідних дверних конструкцій є додаткова обробка.
  • Чорне дерево. Це деревина яку отримують з породи дерев роду Хурма. По міцності вона перевершує дуб і здатна витримувати інтенсивні навантаження. Але при цьому матеріал важко обробляти, що збільшує вартість виробів.
  • Ялина. Даний матеріал характеризується підвищеною м’якістю та смолистістю. Він не відрізняється підвищеною міцністю, але привабливою особливістю даного виду деревини є зменшення ризиків пошкодження грибками і гниллю, що важливо для вхідних дверей.
  • Червоне дерево. У цю групу потрапляє деревина екзотичних дерев меранти, ньята. Вартість вхідних дверей з цього матеріалу дуже висока. Але при цьому вироби відрізняються гарним зовнішнім виглядом і хорошими підвищеними характеристиками міцності.
partnernews