Візит керівника Закарпаття на Міжгірщину: районна рада самоусунулась від вирішення проблем (фото, відео)

Як вже повідомлялось, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров спільно з народним депутатом від округу №70 Михайлом Лабою 8 серпня здійснили робочу поїздку до Міжгірського району.

Так, в смт. Міжгір’я відбулося спілкування з мешканцями району щодо проблемних питань за участі представників правоохоронних органів.

Було піднято ряд проблем, які стосується багатьох громадян. Але як виявилося, вирішення багатьох звернень знаходиться у компетенції місцевої влади.

З цього приводу Олексій Петров зазначив: «З повагою ставлюся до людей з активною громадянською позицією, бо владу треба час від часу, як кажуть на Закарпатті, “копкати”, аби та поворушилася.

Але критикувати все і вся, створювати шум лише заради шуму, коли вирішення проблеми знаходиться поруч і просто треба розібратися – таке я зрозуміти не можу. Ось як на цьому відео».

Відповідаючи на питання одного з громадян щодо проблем з шкільною їдальнею, очільник ОДА наголосив: «Держава перераховує кошти на освітню субвенцію. Залишки можуть іти на капітальні видатки, на освіту. Держава перерахувала кошти на район. Приймають рішення депутати районні. І я Вам задаю питання, вони за що голосують? Приходьте до нього (до депутата Міжгірської райради – прим.) і задайте питання: «Шановний депутат, ми за тебе голосували, але чому не вирішуєш питання нашого виборчого округу!»».

Водночас, громадяни у коментарях під дописом скаржаться на цілковиту бездіяльність депутатів Міжгірської районної ради, яку очолює Василь Щур та який присутній на зустрічі.

Нефункціонуючий  не один місяць офіційний сайт Міжгірської районної ради є зайвим підтвердженням вседозволеності місцевої влади і пануючого безладу. Тому жителі та громадські активісти і звертаються до керівництва Закарпатської області, щоб їхні проблеми було почуто і вжито відповідних дій.

 

З повагою ставлюся до людей з активною громадянською позицією, бо владу треба час від часу, як кажуть на Закарпатті, "копкати", аби та поворушилася. Але критикувати все і вся, створювати шум лише заради шуму, коли вирішення проблеми знаходиться поруч і просто треба розібратися – таке я зрозуміти не можу. Ось як на цьому відео:

Geplaatst door Олексій Петров op Dinsdag 11 augustus 2020

 

 

clipnews