В Ужгороді почали креативно боротись з земельним дерибаном і просвтлювати «піджаків» (відео)

«Стягую 423 тис. грн. із заступника мера Ужгорода», – інформує правозахисник Олександр Пересоляк

Сьогодні подав до Ужгородського міськрайонного суду позов про стягнення 423 тис. грн. із дружини заступника мера Ужгорола Василя Гомоная – Реган Діани.

Як я вже раніше писав, подружжя заступника мера було задіяно в оформленні земельних ділянок по вул. Кошицькій Ужгорода на «піджаків» з наступним перепродажем по довіреності.

Так ось, поки поліція та прокуратура з незрозумілих причин закривають очі на корупцію заступника мера, ми знайшли одного з таких «піджаків», який погодився повернути собі реальну ринкову вартість ділянки – 423 тис. грн., а не 500 доларів, які роздають за використання права безоплатної приватизації. Більше того, цю людину використали всліпу, але це обійдеться горечиновнику у 423 тис.грн.

Тепер кожен, кого використали за 500 доларів задумається, що втратив близько 500 тис. грн. Але все можна повернути – було б бажання. Детальніше в стрімі.

 

Стягую 423 тис. грн. із заступника мера УжгородаСьогодні подав до Ужгородського міськрайонного суду позов про стягнення 423 тис. грн. із дружини заступника мера Ужгорола Василя Гомоная – Реган Діани.Як я вже раніше писав, подружжя заступника мера було задіяно в оформленні земельних ділянок по вул. Кошицькій Ужгорода на «піджаків» з наступним перепродажем по довіреності.Так ось, поки поліція та прокуратура з незрозумілих причин закривають очі на корупцію заступника мера, ми знайшли одного з таких «піджаків», який погодився повернути собі реальну ринкову вартість ділянки – 423 тис. грн., а не 500 доларів, які роздають за використання права безоплатної приватизації. Більше того, цю людину використали всліпу, але це обійдеться горечиновнику у 423 тис.грн.Тепер кожен, кого використали за 500 доларів задумається, що втратив близько 500 тис. грн. Але все можна повернути – було б бажання. Детальніше в стрімі. #антиБогдан #ужгороднеконюхів

Geplaatst door Олександр Пересоляк op Maandag 17 augustus 2020

 

До слова, чергову кримінальну справу проти мера Ужгорода Андріїва суд роглядатиме 25 серпня.

 

Тим часом, сам Б.Андріїв під вибори купив новий політичний прихисток – партію “Батьківщина”.

 

clipnews