Такого “якісного” ремонту і “технологій” не покаже ужгородцям у платній рекламі Богдан Андріїв (фото, відео)

Нікого з ужгородців не здивуєш тим, що капітально відремонтовані вулиці в обласному центрі починають руйнуватись ще до закінчення їх ремонту. Така «технологія якості» запроваджена поки що міським головою Богданом Андріївим.

 

І поки ряд підлеглих Андріїву посадовців проходять підозрюваними у кримінальних справах за  мільйонні розтрати коштів виділених на ремонт площ і вулиць, «висококваліфіковані» спеціалісти продовжують дивувати людей своїм «професійним» підходом до роботи. Але чомусь результати такої “якісної” роботи Андріїв не показує на своїй сторінці у соцмережах Facebook та YouTube, витрачаючи тисячі доларів на рекламу.

 

Тротуар по Анкудінова не витримав і 2 тижнів

Новий тротуар на вул. Анкудінова протримався всього 2 тижні. Ось так виглядають «покращення» від Богдана Андріїва, на які ідуть десятки мільйонів гривень наших з вами грошей.Страшно подумати, що буде з цього тротуару через рік-півтора. Це – один з десятків прикладів безгосподарності, які наочно показують, що фраза «Андріїв хоч щось робить» насправді означає неякісні ремонти за наші з вами гроші, які вже через кілька тижнів треба переробляти.

Geplaatst door Ужгород без Андріїва op Donderdag 6 augustus 2020

 

«Знаєте, як на практиці відбувається заміна/встановлення дорожніх знаків в турборежимі?) Ні?) То вмощюйтесь позручніше, зараз я вам розкажу», – пише ужгородець Юрій Мигаліско:

 

Це складна і відповідальна робота робиться цілою командою професіоналів в кількості 5 кваліфікованих кадрів, в повному спорядженні, з залученням спецтехніки і сучасних інструментів. Час: 17-45, локація- майже оновлена вулиця анкудінова. Спочатку спецтехніка (сучасний трактор JCB) маневрує в жвавому потоці автівок, перекриває рух а потім відбувається те, що на світлинах.

У мене просто нема слів. Я вже не кажу, що про жодну техніку безпеки і мова не може йти… Роботи на висоті, з трактора, беш шолома… Без нічого взагалі… Але найгірше в цій ситуації не це… А те, що в цей час поряд лежить драбина, яку полінувалися розкласти.. добре шо не полінувалися створити незручності не одному десятку стомлених після роботи громадян. Яка служба взагалі має моніторити такі роботи? Бо блін як підприємців кошмарити за дрібниці- так вони тут як тут… А як побачити такі кричущі порушення- так все у відповідності до норм техніки безпеки.

 

clipnews