Політична агітація поширюється швидше за коронавірус. Підсудний Андріїв продовжує “прикрашати” Ужгород

Ми розповідали про те, що вибори до місцевих органів влади, які заплановано провести 25 жовтня, можуть за певних обставин не відбутися. Як відомо, у 54 країнах світу вибори переносили на інші терміни, мотивуючи це тим, що є небезпека поширення коронавірусу. Наша влада тримала інтригу тривалий час щодо формату виборів, а тепер тримає інтригу і щодо їх проведення.

Як відомо, в Україні з якогось дива значно погіршилася ситуація з поширенням коронавірусу. Ми переступили поріг у дві тисячі виявлених випадків коронавірусу за добу. Значно зросла і кількість смертей.

Нарешті на трибуну вийшов головний санітарний лікар Ляшко і вже натякнув, що вибори можуть і не відбутися. Мовляв, якщо до «червоної» зони потрапить більше половини регіонів, то вибори перенесуть.

А тим часом партії та кандидати вже поспішили стартувати з виборчою кампанією. І хоч вона має початися лише з 5 вересня, вулиці міст та сіл уже рясніють рекламними плакатами із закликами.

На Закарпатті з кампанією стартували майже всі головні партії, хоча досі не видно «Батьківщину». Все через те, що там відбулися значні зміни. В області цю партію взяв під себе колишній нардеп від «Відродження» Михайло Ланьо, а в активі буде і чинний мер Ужгорода Богдан Андріїв. Той провалився з проектом «Опозиційного блоку» на виборах до парламенту і тепер вирішив йти вкупі з залишками «Батьківщини». Не потрібно бути прогнозистом, щоб зрозуміти, що Андріїв втягне «Батьківщину» в лайно. Бо мер сидить під криміналом і найближче судове засідання щодо його діянь заплановане вже на 25 серпня.
Навіть дивно, що Андріїв уже заклеїв усе місто своїми рекламними білбордами і при цьому цинічно маніпулює свідомістю ужгородців, приписуючи всі заслуги собі. Мовляв, зроблено стільки-то доріг, закуплено стільки-то обладнання, реконструйовано стільки-то об’єктів. І при цьому ані слова про те, що все це зроблено не за його власні кошти, а за кошти ужгородців з міського бюджету.

 

До теми: Ужгородцям не до “мерської” романтики Богдана Андріїва (відео)

 

clipnews