Олексій Петров та Михайло Лаба здійснили робочу поїздку на Воловеччину (ФОТО)

В останній день липня очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров та депутат Верховної Ради України від округу №70 Михайло Лаба здійснили робочу поїздку на Воловеччину. Мета – вирішення проблемних питань населення, ознайомлення з ходом будівельних робіт на об’єктах, вивчення можливостей і подальшого розкриття потенціалу регіону.  

У селищі Воловець відбулася зустріч з мешканцями району. Окрім очільника ОДА та народного депутата, були присутні й представники правоохоронних структур. Окремі питання було вирішено одразу під час зустрічі, виконання інших – було розподілено за компетенцією. По завершенні спілкування з громадянами, Олексій Петров і Михайло Лаба проінспектували виконання реконструкції будівлі колишнього кінотеатру „Верховина” та гаражів під спортивний комплекс.

Також оглянули будівництво мосту через р. Латориця у с.Тишів-Котельниця. Роботи тут вже на завершальній стадії. «Коли в мене запитують: що таке “Велике будівництво”? Міст через річку Латориця у селі Котельниця Воловецького району. Діти ходили в школу та дитячий садок по бетонній плиті, без огорожі…», – наголошує Олексій Петров.

 

«Спільно з Олексієм Геннадійовичем ми оглядали роботи 6 травня. І ось міст практично готовий. Це є найкращим підтвердженням відповідальності команди Президента, а платники податків замість багаторічних обіцянок бачать позитивні результати», – зазначає Михайло Лаба.

У селі Гукливий ознайомилися з ходом виконання реставраційних робіт Церкви св. Духа та дзвіниця збудованих у XVIII ст. Зустрілись із колективом підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ „Полімер-Техніка”. Тут виготовляють та проводять зборку кабельних джгутів до автомобілів, різноманітні перемикачі та вироби з пластмаси.

Але однозначно, що одним із головних напрямків розвитку Воловеччини є туристична сфера. Сприятиме цьому і цьогорічний ремонт доріг місцевого і державного значення, який на деяких автошляхах краю не виконувався з 70-х рр. ХХст.

Селищний голова Воловця ознайомив керівника краю та нардепа з проектом будівництва туристичних стоянок вздовж автодороги Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я. І Воловеччині є ще показати туристам, зокрема «Бункер лінії Арпада», що у селі Верхня Грабівниця.

Є і чим пригостити гостей. Смачним прикладом цього є діяльність ТзОВ „Закарпатське Руно” Цех   – „Сироварня Біласовиці”. Саме завдячуючи таким крафтовим сироварням, наш край може стати сирною столицею України.

Під час робочої поїздки ознайомилися з діяльністю Воловецької філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка” в с. Нижні Ворота. Олексій Петров та Михайло Лаба також перевірили Нижньоворітський Територіальний центр соціального обслуговування, що займається наданням соціальних послуг. Очільник краю та нардеп округу переконані, що у кожного регіону Закарпаття є хороший потенціал для розвитку. Наразі здійснюються першочергові кроки, які сприятимуть його реалізації.

clipnews