Народний депутат України від ПП «Слуга Народу» Михайло Лаба: «Щодня, ми робимо нашу країну кращою..!»

  • Сьогодні, ми святкуємо 29 річницю Незалежності  України.  Багато це чи мало, важко відповісти однозначно. Це багато для становлення країни і мало для історії та великих звершень. Але, пережили ми дуже багато. Це були важкі роки. Чи стали ми мудрішими? Сподіваюся. Чи розуміємо: чого хочемо і до чого йдемо? Не усі, але тішить, що більшість громадян – так. Я не буду аналізувати усі 29 років життя нашої країни, хочу згадати останній рік України і рік моєї роботи у Верховній Раді та й усієї нашої команди, частиною якої я є.

Мене радує, що за останній рік роботи, ми зробили більше, ніж будь-яка інша команда. Наш підхід – щоденні позитивні зміни на усіх рівнях. Щодня, робити країну кращою. На кожній вулиці, у кожному селі, місті та області. Вже сьогодні будуються дороги, дитячі садочки, стадіони, школи. Вже сьогодні – ми прийняли чимало законів, які роблять країну кращою. Адже, ми зняли депутатську недоторканність. Ухвалили закони проти корупції і стимулювали  тих, хто викриває корупціонерів. Саме ми ухвалили закони, які пом’якшують удар кризи пов’язаної з COVID-19 по економіці та людям.  Ми вивели з тіні ринки землі, спирту, бурштину, грального бізнесу і закрили можливості для виведення капіталу з України без належного оподаткування.  Зрештою, саме ми – ухвалили законодавство про децентралізацію і надали  місцевим громадам великі повноваження і можливості. І сподіваємося, що нарешті поступово очистимо владу від багатолітньої практики розкрадання бюджету, знищення економічного і природного потенціалу та від минулих політиків, хабарників, крадіїв, які роками вели країну до занепаду.

День незалежності – це свято кожного з нас. Кожного громадянина України. Нехай сьогодні кожен з нас подумає, що він зробив для своєї  держави. І хочу побажати нашій державі Україні – багато добрих справ від українців.

З Днем незалежності – Україна!

 

clipnews