Балога розпочав «криваву» агітацію в Ужгороді (фото)

Ні для кого в Закарпатті не секрет, що політичний клан Балог за останні роки значно втратив у впливі, доступі до адмінресурсу, різко збільшився рівень недовіри до їх партії «Єдиний Центр», сам Віктор Балога ледве потрапив до нової Верховної Ради, а суди з кримінальними вироками за фальсифікацію тривають досі. Тому на місцеві вибори 25 жовтня 2020 р., вони йдуть з дещо «оновленим» обличчям і назвою.

Так Віктор Балога символічно зробив головним у партії свого сина Андрія, відправивши у виборчий тур під прапором «Команда Андрія Балоги». На верхівці «нового» політичного айсбергу молоді та пізнавані в регіоні обличчя, «підводна» основа – сумнозвісний «Єдиний Центр».

Окрім сотень білбордів і сітілайтів в агітації знайшли місце креативу, спекулюючи на темі здоров’я і поширення коронавірусу. Цитуємо журналіста Pavlo Bileckiy, який 26 серпня повідомив  наступне:

«Кілька годин тому в Ужгороді помічено агітацію та непрямий підкуп виборців з боку учасника команди Андрія Балоги лікаря Віктора Петрова. Очевидці, які скинули фотографії, повідомили, що Петров під виглядом мобільної лабораторії для забору крові на аналіз Ковід19, збирає у людей паспортні дані ніби для проведення тесту. Натомість не надає людям жодного документу про забір крові і розповідає, що тест безкоштовний і що результат прийде смс-кою.

На запитання ”на якій підставі робиться забір біоматеріалів і яка компанія робить тестування, Віктор Петров відповів що ”це не аналізи, ми просто беремо кров”…)))) Усе це, звісно, відбувається на фоні його передвиборчого банера… Олександр Шляховський, Служба безпеки УкраїниУправління Служби безпеки України в Закарпатській області Олексій Петров

clipnews