Завтра судитимуть за хабар заступника мера Ужгорода

У п’ятницю, 31 липня, судитимуть за хабар заступника мера Ужгорода Іштвана Цапа. Справа тягнеться 3 роки, а постраждалий підприємець загинув при нез’ясованих обставинах.

Перший заступник міського голови Богдана Андріїва Іштван Цап був арештований за отримання хабара на початку 2017 р. За винагороду Іштван Цап обіцяв «вирішити» земельне питання для підприємця. Весь процес був знятий на відео співробітниками правоохоронних органів: на кадрах у одній з кав’ярень міста перший заступник міського голови Іштван Цап роз’яснює підприємцю, що і куди має «зайти», щоб той отримав земельну ділянку під комерційну діяльність.

Разом з Іштваном Цапом було арештовано і голову земельної комісії міської ради. Однак, згодом обох відпустили під заставу. Весь цей час підозрювані штучно затягують резонансну справу, в надії, що громадськість забуде про неї і тоді вони отримають змогу вирішити все з суддею і уникнути відповідальності.

До речі, минулого тижня відповідно до розпорядження Богдана Андріїва Іштван Цап знову почав працювати заступником міського голови Ужгорода.

Судове засідання відбудеться у п’ятницю, 31 липня о 09.30 в міськрайонному суді Ужгорода по вул. Загорській. Справу розглядає суддя Деметрадзе.

 

Читайте також: Відкрите звернення до голови Закарпатської ОДА О.Петрова з приводу нагальних питань Ужгорода та Закарпаття (відео)

 

clipnews