Викритий на хабарництві заступник мера Ужгорода Цап зірвав 24 судові засідання, але галасує через відпустку прокурора

Як робляться голослівні сенсації?

Більше 4 років розгляд справи в суді, майже 50 судових засідань, 24 з яких відкладено чи перенесено за клопотаннями або через неявку обвинувачених чи їх захисників, перше відкладення судового засідання за клопотанням прокурора через його перебування у ОФІЦІЙНІЙ відпустці – і от, – «сенсаційний зрив».

Прокурори, як і фахівці будь-яких інших спеціальностей, теж мають право на гарантовану Законом відпустку. Кому, як не держслужбовцю це знати?

В даному випадку, як би не хотілось обвинуваченому вчергове викривити інформацію та дезорієнтувати суспільство, процесуальний прокурор у даному провадженні наразі перебуває у ОФІЦІЙНІЙ щорічній відпустці.

Про це було завчасно, ще 20.07.2020 р. повідомлено суддю Ужгородського міськрайонного суду, який здійснює розгляд цієї справи.

Відповідно, уся «провокація», як стверджує обвинувачений у хабарництві заступник Ужгородського міського голови Іштван Цап, є виключно його власною позицією, а крапку у цій справі поставить суд.

Інформує «Трибуну» пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Хочеться зазначити, що поки справу вела суддя Шепетко Цап переховувався на лікарняних, тубдиспансерах та «ламав» ноги щоб не з‘являтися на суди, при судді Деметрадзе став вести себе зухвало, чи випадково це?

 

clipnews