Відверто з відомим кондитером Валентиною Штефаньо (відео)

Видання “Трибуна” записало у  онлайн-режимі програму “Відверто”. Повна версія програми вийде найближчим часом.

Відомий кондитер Валентина Штефаньо хоче зняти своє ім’я з торгової марки “Shtefanyo Valentin&Valentina”. Вона вважає, що продукція кондитерської не відповідає високим стандартам, які вона сповідує. Валентина проживає у Франції, перемагала на кондитерських змаганнях найвищого щаблю. Є автором книги p кулінарного мистецтва французькою мовою.
Також вона аргументовано спростувала інформацію поширену її братом на одному з місцевих каналів щодо причин конфліктної ситуації між ними.

Деталі у першій частині програми “Відверто”, яку було записано у онлайн-режимі. Повна версія програми вийде найближчим часом.

Валентина Штефаньо відкликає своє ім'я з марки Shtefanyo Valentin&Valentina

Відомий кондитер Валентина Штефаньо хоче зняти своє ім'я з торгової марки "Shtefanyo Valentin&Valentina ". Вона вважає, що продукція кондитерської не відповідає високим стандартам, які вона сповідує. Валентина проживає у Франції, перемагала на кондитерських змаганнях найвищого щаблю. Є автором книги з кулінарного мистецтва французькою мовою.Також вона аргументовано спростувала інформацію поширену її братомна одному з місцевих каналів щодо причин конфліктної ситуації між ними.Деталі у першій частині програми "Відверто", яку було записано у інтернет режимі. Повна версія програми вийде найближчим часом.Офіційний сайт Валентини Штефаньо:https://www.gourmandisesdevalentina.comhttps://www.instagram.com/valentinachtefanyo/?igshid=183oftzlvbdb2&fbclid=IwAR1-ier-qyTbP_53jm97asUdwHpz4WJS9IWIQf5nkNruSqePtBW7Gctn8fohttps://www.facebook.com/valentinachtefanyo-111671063654813/gourmandisesdeValentina@gmail.com

Geplaatst door Трибуна op Woensdag 8 juli 2020

Офіційний сайт Валентини Штефаньо:

https://www.gourmandisesdevalentina.com
https://www.instagram.com/valentinachtefanyo/
https://www.facebook.com/valentinachtefanyo-111671063654813/
gourmandisesdeValentina@gmail.com

clipnews