Реставрації Невицького замку – бути! (відео)

Нещодавно замовники та підрядники робіт організували зустріч з виїздом на руїни фортеці аби побачити її стан наразі, які роботи вже проведені, визначити з чого розпочнуть цей етап, а також в який період об’єкт буде зданий.

Детальніше про заплановані роботи стосовно вежі донжону спілкуємося з директором будівельної компанії, яка виступає підрядною організацією на об’єкті.

Як можна було почути – камінь для реконструкції застосовуватимуть той, що вже є на території. Якщо не вистачить – братимуть з місцевих водойм. Максимально ідентичною планують зробити і покрівлю. Безпосередньо на будівельні роботи спрямують 9 мільйонів 250 тисяч грн. За слів Андрія Давидова, кошти мають надійти не наприкінці року, як це бувало зазвичай, а вже цими днями. Додамо, що авторами проєкту реконструкції Невицького замку є Ужгородське районне агентство розвитку. У їхні обов’язки увійшла реалізація так званої «м’якої частини». Тепер в агенції очікують на надходження коштів другого етапу. За них також заплановано реалізацію ряду проектів. Якщо кошти надійдуть в заплановані терміни, тобто всередині липня – підрядник обіцяв виконати всі роботи до кінця 2020 року. Нагадаємо, востаннє реставраційні роботи в Невицькому замку проводили у 60-70х роках ХХ ст.

clipnews