Олеся Габовда четверту добу голодує під Мукачівським відділом поліції (відео)

Більше року тому, на виборах Президента України 2019 року, група посадових осіб Окружної виборчої комісії вчинила ряд злочинів. Олеся Габовда є серед постраждалих від цього злочину. Крім того, злочинними діями згаданих посадовців та працівниками Укргазбанку, Олесі спричинено матеріальні збитки. Ми всі також є постраждалими, так як з нашого з вами бюджету вкрадено 350 тисяч гривень.
Однак, лише одна Олеся, вже понад рік добивається справедливості – покарання злочинців.
На жаль, поліція і прокуратура Мукачева покриває злодіїв. Справу намагаються закрити.

При цьому, ми мирні і законослухняні громадяни. Олеся Габовда обрала найбільш мирний шлях протистояння – протестне голодування.
Як ми можемо її підтримати? І чи це нам потрібно? Потрібно! Бо вже сьогодні ми маємо розгул злочинності у місті та державі. А за нашою мовчазною згодою, буде ще гірше.

Одночасно, влада вчиняє кроки по унеможливленню протестів – вводить карантин.
Тим не менше, завтра у начальника Поліції Мукачева приймальний день. Я прийду до нього на прийом, щоб задати йому декілька питань.
Буду в масці. Дотримуватимусь безпечної дистанції.
Прийду на 10-ту годину. Все в межах Закону.
Якщо хтось з вас також прийде на прийлм до нього, то він нічого не порушить. Якщо нас прийде хоч з пів сотні, то можливо нас таки буде почуто.
Ти прийдеш?

Serhii Nosaliuk, журналіст

Сьогодні пішла вже четверта доба голодування Олесі Габовди під Мукачівським відділом поліції. Вчора Олеся закликала керівників прокуратури та поліції прийти на зустріч з нею.

/

/

/

 

clipnews