Нардепи від “Слуги Народу” заступились за політв‘язнів і репресованих

Звернення нардепів щодо ситуації навколо виселення з приміщення Закарпатської крайової організації Товариства політв‘язнів і репресованих (підписали Михайло Лаба, Ігор Кривошеєв, Анатолій Костюх, Андрій Жупанин).

Вимоги: надати політв‘язням безперешкодний доступ до належних їм речей та архіву, розглянути можливість перебування Закарпатської крайової організації Товариства політв‘язнів і репресованих у приміщенні належному Закарпатській облраді на безкоштовній основі зі звільненням від сплати комунальних платежів.

 

http://

 

Раніше “Трибуна” повідомляла, що на початку червня 2020 р. чиновники Закарпатської обласної ради  втілили у життя свою рожеву мрію – виселили з кабінету на вул.Гойди Закарпатську обласну організацію Товариства політичних в’язнів та репресованих, вигнали на вулицю стариків, яким уже за 90. Приміщення котре займали борці за волю і незалежність України, що пройшли всі жахи сталінських концтаборів, знаходиться у віданні Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради (начальник Юлія Малик). Підставою для такого рішення була несплата політв’язнями за комунальні послуги орендованого приміщення.


На думку Павла Федаки – це аморальний вчинок, на утримання апарату Закарпатської обласної ради витрачаються десятки мільйонів гривень і чинуші могли в крайньому разі скинутися зі своїх  зарплат та оплачувати послуги людей завдяки яким мають можливість гріти зади у владних кабінетах.

 

 

clipnews