На “окрузі Балоги” слідчі продовжують виносити підозри фальсифікаторам

Сьогодні, 08 липня 2020 року, слідчим ГУНП в Закарпатській області було вручено чергове повідомлення про підозру члену дільничної виборчої комісії 210312 із села Завидово Мукачівського району.

 

Вказана особа обгрунтовано підозрюється у незаконній видачі виборчих бюлетенів (ч.2 ст. 158-1 Кримінального кодексу України) особам, які не мали права їх отримувати на парламентських виборах 21 липня 2019 року.

Що цікаво ⁉️
Ця член ДВК уже є обвинуваченою по іншому кримінальному провадженні, яке наразі перебуває на розгляді Закарпатського апеляційного суду. Тепер органи слідства встановили нові факти фальсифікації, вчинені цією ж особою.
Раніше ця член ДВК своєї вини у вчинені злочину не визнавала, зазначавши, що її “підставили”, але повідомити, хто її підставив – не хотіла 🙄

ЇЇ нелогічні пояснення в суді викликали усмішку в усіх учасників процесу. Цитую: «В день голосування я часто виходила в туалет і тоді хтось проголосував”, – говорила підозрювана.
Або: «В мене бюлетені падали під стіл, а під столом, напевно, хтось ставив в них позначки)». 🤦🏻‍♀️

Якщо чесно, то найстрашніше в цій ситуації те, що молода дівчина вважає, що може пошити в дурні не лише учасників процесу, але й тих виборців, голоси яких вона спотворила 😞

Кожного разу ми з вами сподіваємось на те, що чергові вибори дадуть можливість нарешті щось змінити в цій країні. Ми ідемо на дільниці і віримо, що наш голос важливий. Але ж знаходяться такі “члени ДВК”, які вважають свій вибір в десятки разів важливішим, ніж голоси усіх інших виборців і вони пачками вкидають сфальсифіковані бюлетені.
А після цього ще й обурюються, що їх називають злочинцями. 😕

Приємно, що вперше органи поліції системно підходять до виявлення фальсифікації на виборах і поступово доводять кожен факт незаконного голосування. Ця підозра має стати сигналом для кожного, хто спотворював вибори в 69 ОВО.

Усі ваші злодіяння будуть виявлені і доведені, покарання за ці злочини буде невідворотним. Можливо, в такий спосіб вдасться поламати “сітки”, які відпрацювали не одні вибори на старі еліти і ми все ж отримаємо право обирати собі владу.

Про це йдеться у дописі Едгар Токар.

Сьогодні, 08 липня 2020 року, слідчим ГУНП в Закарпатській області було вручено чергове повідомлення про підозру члену…

Geplaatst door Едгар Токар op Woensdag 8 juli 2020

clipnews