Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Закарпатській області призначено Олега Коцюбу (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Голова ОДА Олексій Петров підписав розпорядження від 7 липня 2020 року №350 “Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 27.03.2020 №178 “Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації”.

Згідно документу, першого заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Олега Коцюбу призначено керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області.

 

Кількагодинна стихія наробила лиха на Міжгірщині – наслідки долати не один місяць (відео)

Кількагодинна стихія наробила лиха на Міжгірщині – наслідки долати не один місяць (відео)Зруйновані дороги і мости, пошкоджені будинки, затоплені городи і понищені речі. Помічники-консультанти депутата ВР України Михайла Лаби округу №70 перебували у постраждалих від природньої стихії селах Лопушне і Торунь Міжгірського району.«Спільно з головою сільради Ганною Головкою, в.о. голови РДА Іваном Бобоничем, представниками МНС, працівниками лісгоспу здійснюємо обхід дворогосподарств, формуємо запас паливо-мастильних матеріалів для спецтехніки. Для ефективної координації дій проведено позачергову сесію Торунської сільради, також зв’язувались щодо проведення позачергової сесії райради. Спільно з в.о. голови Міжгірської РДА та керівництвом МНС звернулись щодо залучення військових та спецтехніки.Найбільш постраждалим родинам прийшли на допомогу односельці, надавши хоч і тимчасовий, але безпечний прихисток. Наразі серед головних завдань, є забезпечення можливості проїзду спецтехніки для ліквідації наслідків та розчистки русла. Це все робимо оперативно, адже синоптики прогнозують можливе погіршення погодних умов, що може призвести до нових руйнувань. У подальшому будуть проводитись берегоукріплення та відновлення мостів і будинків.За попередніми даними від негоди постраждало понад 50 дворогосподарств, 5-ть з яких не підлягають відновленню, зруйновано 4 мости та понад двадцять малих місточків до осель жителів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання». Про це безпосередньо з місця подій передають помічники нардепа Ігор Чорній та Радіон Кіштулинець.Депутат районної ради, помічник нардепа Микола Микулін, який був очевидцем стихії розповідає: «Поки у сусідніх селах навіть не здогадувались про стихійне лихо, що відбувалось поруч, у Лопушному і Торуні за лічені години випала майже місячна норма дощу, стрімкий потік води змітав на своєму шляху мости і дороги, а з гір на будинки сходили зсуви грунту. Одразу ж звернулись до дорожників, які задіяні на ремонті шляху Долина – Міжгір’я – Хуст. За їх помочі було ліквідовано кілька заторів на потічку, який перетворився на повноводну ріку. Оперативна реакція та вжиті дії врятували ряд будинків від знищення та не допустили подальшої руйнації дороги, яка буквально на очах уходила з під ніг. Лише дивом минулося без людських жертв. Наразі працюємо на місці, у свою чергу, Михайло Лаба звернувся до керівництва області та держави про надання допомоги постраждалим населеним пунктам». У свою чергу Михайло Лаба зазначив: «Стихія за кілька годин наробила великої біди, наслідки якої долати не один місяць. Наша спільна мета – не лише відновити зруйноване, але й мінімізувати можливі наслідки від негоди в подальшому, чого у потрібних масштабах тут не робилося. Злагодженими діями, за підтримки держави пройдемо цей непростий шлях».

Geplaatst door Команда Зе 70 округ officially op Donderdag 2 juli 2020

 

clipnews