Засуджено чергового члена ДВК за участь у фальсифікації результатів виборів на мукачівському окрузі Балоги

Черговий член ДВК з Мукачівщини визнав свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування Беззаперечно визнала свою вину ще одна членкиня ДВК 69 одномандатного виборчого округу, яка обвинувачувалась у незаконній видачі виборчого бюлетеня особам, що не мали права їх отримувати.

Йдеться про мешканку с. Великі Лучки, що на Мукачівщині. У ході досудового розслідування зібрано беззаперечні докази того, що обвинувачена видала виборчі бюлетені на імена осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України перебували за кордоном чи не з’явилися на дільниці для голосування (ч.2 ст.158-1 КК України).

За результатами затвердженої судом угоди про визнання винуватості обвинуваченій призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом упродовж 2 років. Разом з тим, на підставі ст. 75 КК України, жінку звільнено від відбування призначеного покарання з призначенням однорічного випробувального терміну.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

Це вже 15 вирок членам ДВК лише на 6-ти дільницях із усієї кількості по округу, а їх усіх – 133. (Можна лише уявити, яка кількість голосів сфальшована на інших дільницях).

 

clipnews