Закарпаття не переходить на новий етап послаблення карантину

В облдержадмінстрації провели чергове засідання комісії ТЕБ та НС. Доповідали медики та епідеміологи.
На жаль, статистика захворюваності на коронавірус в області не дозволяє переходити до наступного етапу послаблення карантинних обмежень. За останні три доби у 126 закарпатців підтверджено COVID-19 методом ПЛР.

Олексій Петров:

Комісія прийняла такі рішення:

❗ Не вводити на території області наступний етап послаблення протиепідемічних заходів
❗ Проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 10 осіб
❗ Проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі
❗ Продовжити заборону на функціонування: басейнів, спа-зон та розважальних закладів, ресторанів, кафе інших закладів харчування у закритих приміщеннях(тераси, ресторани, де їжа на виніс – працюють)
❗ Заборонити здійснення регулярних пасажирських перевезень громадським транспортом до населених пунктів у яких виявлено локальні осередки інфікування COVID-19.
❗ Рішення про відкриття дитсадків приймають на місцях із урахуванням епідеміологічної обстановки.
❗ Дозволити роботу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області, з урахуванням профілактичних та протиепідемічних заходів:
✔ чергування медичних працівників
✔ проведення медичними працівниками оцінки щодо наявності симптомів респіраторного захворювання (кашель, нежить, задишка) і температурного скринінгу
✔ забезпечити розподіл у достатній кількості пірометрів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів для обробки рук та поверхонь у кожному пункті тестування.
❗ У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль вносити подання на розгляд регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання про скасування послаблення конкретних протиепідемічних заходів виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в області.

ПРОТОКОЛ

clipnews