Велике будівництво в дії: Як “ONUR” в Карпатах дорогу робить! Міжгір’я-Воловець-Нижні Ворота (фото, відео)

Як вже повідомляло наше видання, голова Укравтодору Олександр Кубраков, в рамках робочого візиту Президента України Володимира Зеленського на Закарпаття, анонсував амбітний план ремонту доріг краю. І ці позитивні зміни вже розпочались. У цьому питанні, варто відзначити і активну роботу нардепа-мажоритарника Михайла Лаби, який разом зі своїми закарпатськими колегами із фракції «Слуга Народу» неодноразово акцентував на необхідності оновлення дорожньої інфраструктури округу №70 та області й подавав відповідні пропозиції щодо збільшення фінансування цих робіт з держбюджету.

У коментарі Новинам Закарпаття Михайло Лаба зазначив, – «Реалізація таких проєктів забезпечує комфорт і безпеку місцевим жителям і подорожуючим та виступить потужним економічним драйвером, зокрема для розвитку туризму в нашому мальовничому, гірському регіоні».

 

 

Так, 14 червня, відомий український оглядач інфраструктурних проєктів Павел Авдокушин побував на Закарпатті та поділився своїми враженнями від побаченого:

«Горная дорога Т-0718 имеет важное местное значение, поскольку соединяет два районных центра Закарпатской области – Межгорье и Воловец, и ведет далее на поселок Нижние Ворота. С 2017 года ремонтные работы на ее участке протяженностью в 47 км. ведет компания “ONUR”. По словам представителя ген.подрядчика, работы многократно останавливались и возобновлялись по причине нестабильного финансирования.

 

За прошедшее время было подготовлено новое основание и уложен первый слой асфальто-бетона на большей части участка. Также приведены в порядок несколько мостов. Работы велись с обоих концов участка навстречу друг другу. На сегодня ситуация улучшилась и подрядчик имеет надежду закончить асфальтирование нижним слоем всего участка и приступить к укладке финального ЩМА.

 

Мы застали работу асфальтоукладочной техники в селе Репинне. В нескольких километрах от него в сторону Воловца встречные “потоки” работ должны соединиться. Работы ведутся по заказу “Укравтодора” (САД в Закарпатской области)».

 

фото Павел Авдокушин та соцмережі.

 

 

Читайте також: До Закарпаття курсуватимуть два потяги із Харкова та Запоріжжя

clipnews