В Ужгородському батальйоні Нацгвардії завершилась реконструкція будівлі

Замість двоповерхової – трьохповерховою стала будівля на території 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Реконструкція розпочалась ще у 2018 році, і вже поточного року нацгвардійці отримали довгоочікуване розширення.

Раніше на двох поверхах будівлі батальйону розміщувались і кабінети, і казармені приміщення, і  класи.  Місця бракувало. Тоді ж розглянули можливість надбудувати ще один поверх, аби розширити розміщення нацгвардійців.

«Наразі на третьому поверсі вже розміщуються усі кабінети відділень та служб нашого батальйону, відділення інструкторів отримало свою робочу зону, – розповідає заступник командира батальйону з тилу майор Дмитро Кучер. – Але найголовніше це те, що тут облаштовані житлові кімнати для військовослужбовців за контрактом, душові кабінки, санвузли. Тобто, ми можемо забезпечити комфортне перебування тим, хто був переведений до нас для проходження служби, або тим, хто не має власного житла».

Значне розширення відчули на собі і строковці. Завдяки надбудованому поверху вони змогли отримати додаткові приміщення для власного користування. На першому поверсі відтепер розміщується патрульна рота, а на другому – стрілецька.

Основні роботи по реконструкції адміністративної будівлі вже закінчені. Гвардійці переконані, що ці зміни на території батальйону не останні. Вже розпочались роботи по реконструкції приміщень для службових собак, місць для їхньої помивки.

 

clipnews