В Довжанському лісомисливгоспі триває модернізація лісництв

Відтепер працівники Річанського лісництва матимуть поліпшені умови для ефективної роботи. Задля комфортних умов праці, працівниками було здійснено поточний ремонт. Зокрема, провели внутрішні ремонтні роботи – зробили сучасний ремонт у кабінетах, придбали нові меблі. Потурбувалися тут і про нову систему опалення, встановивши сучасний котел на дровах. Окрім того, подумали й про затишок навколо адмінбудівлі – озеленили територію лісництва та оновили огорожу.

Річанське лісництво, загальною площею 6487,0 га розташоване в плідній його частині на території Іршавського адміністративного району.

Контора лісництва знаходиться в кв. 38 Іршавського району Закарпатської області, на відстані 5 км від контори держлісгоспу та 30 км від районного центру.

Територія лісництва розділена на 1 майстерську дільницю та 10 обходів.

Контора лісництва була збудована ще за радянські часи і будівля вже потребувала модернізації.

Директор Довжанського лісомисливсгоспу Василь Ледней: “Лісівники постійно прагнуть модернізації, розвивають нові напрямки, такі як побічне користування та туризм. Однак в першу чергу необхідно створити умови для своїх колег, адже комфортні умови праці – це дуже важливо, адже, перш за все, це необхідні зручності для наших працівників та, відповідно, запорука якісного виконання ними всіх поставлених завдань”.

Пресслужба Закарпатського ОУЛМГ

clipnews