Позиція поліції щодо хабарництва і корупції у лавах правоохоронців

Ужгородського слідчого, якого викрили на отриманні неправомірної вигоди, затримано до ізолятора тимчасового тримання. У поліції розпочато службову перевірку.

 

Закарпатська поліція продовжує ретельну роботу з очищення рядів правоохоронного органу від людей, які не гідні офіцерського звання. Так, і у ситуації, що мала місце учора в Ужгороді. Слідчого міського відділку поліції викрито на отриманні неправомірної вигоди. Працівниками Закарпатського управління внутрішньої безпеки ДВБ Національної поліції України, спільно зі слідчими територіального управління ДБР, проведено ряд заходів, у ході яких було встановлено, що слідчий вимагав та отримав від фігуранта наркозлочину неправомірну вигоду. Саме таким чином правоохоронець запропонував чоловікові уникнути відповідальності за скоєний ним злочин.

Поліцейського було затримано у порядку статті 208 КПК України. За скоєне йому загрожує відповідальність за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Слідчі ДБР повідомили поліцейському про підозру, а в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області розпочато службову перевірку.

«Наша позиція незмінна: хабарникам не місце у органах поліції», – наголошує очільник поліції Закарпаття полковник Олександр Шляховський.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews