На Воловеччині поліцейські “накрили” наркогород

107 стебел нарковмісних рослин працівники Воловецького відділку вилучили з ділянки місцевого жителя. 37-річний чоловік вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.

 

До поліцейських Воловеччини надійшла оперативна інформація про те, що місцевий житель може вдома займатись протизаконними справами, щодо зберігання наркотиків чи вирощування нарковмісних рослин.

Під час слідчих дій сьогодні, 24 червня, працівники Воловецького відділку поліції на присадибній ділянці, під будинком чоловіка, виявили міні плантацію конопель. Рослини вирощував 37-річний,  вже судимий власник помешкання. В подальшому, під  час слідчих дій поліцейські виявили на горищі будинку місце, де місцевий мешканець висушував рослини та спеціальний пристрій для викурювання наркотичних речовин. Незаконно посіяні 107 рослин конопель,  залишки марихуани  та інші речі, які використовував у своїй протизаконній діяльності чоловік, поліцейські вилучили та направили на дослідження експертам.

У діях жителя селища Воловець  вбачаються ознаки ч. 1 ст.310 Кримінального  кодексу України,  йдеться про посів та вирощування конопель. Зараз слідчі вирішують питання про повідомлення підозри мешканцю Воловеччини та обрання йому запобіжного заходу.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews