Мукачівець продав скутер знайомому і заявив у поліцію про його угон

Молодий чоловік, щоб  не сплачувати кредит за скутер, вирішив інсценувати його  викрадення. За неправдиве повідомлення житель Мукачева відповідатиме за статтею  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Ввечері, близько 20.45 години, до поліції  надійшло  повідомлення про угон  транспортного засобу – скутера,  який був припаркований біля будинку заявника, на вул.Руській у м.Мукачево.

За вказаним повідомленням на місце події  було скеровано чергові наряди патрульної  поліції,  слідчо-оперативну групу відділу. Окрім  того,  введено  в дію спеціальну операцію  на розшук транспортного засобу.

Після проведення першочергових заходів поліцейські встановили, що транспортний засіб  у 19-річного мукачівця не викрадали. Скутер  хлопець  перепродав знайомому і у такий спосіб  захотів вирішити свої  кредитні зобов’язання перед банком.

На мукачівця працівники поліції склали адміністративний протокол за ст. 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Мова йде про завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. За вчинення вказаного правопорушення молодому чоловіку доведеться сплатити штраф.

 

Відділ комунікації  поліції Закарпатської області

 

clipnews