Закарпаття буде з якісними дорогами!

Про це інформує народний депутат України Михайло Лаба на своїй офіційній сторінці Команда Зе 70 округ officially

Цьому передували робочі зустрічі, звернення, пропозиції та клопотання щодо закладення у держбюджеті фінансового забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у населених пунктах краю на 2020 рік до – 6.200 млн. гривень.

І нас почуто! Це підтвердив Голова Укравтодору Alexander Kubrakov під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Закарпатської області.

За амбітним планом Укравтодору в нашому регіоні буде відремонтовано та побудовано 370 км доріг державного значення на суму 6,8 млрд грн. Є у списку і дороги округу №70, на ремонт яких так довго мріяли жителі і ми відстоювали необхідність цих робіт вже у 2020-2021 рр.

Нас почули: Закарпаття буде з якісними дорогами!

Нас почули: Закарпаття буде з якісними дорогами!Цьому передували робочі зустрічі, звернення, пропозиції та клопотання щодо закладення у держбюджеті фінансового забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у населених пунктах краю на 2020 рік до – 6.200 млн. гривень. І нас почуто! Це підтвердив Голова Укравтодору Alexander Kubrakov під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Закарпатської області.За амбітним планом Укравтодору в нашому регіоні буде відремонтовано та побудовано 370 км доріг державного значення на суму 6,8 млрд грн. Є у списку і дороги округу №70, на ремонт яких так довго мріяли жителі і ми відстоювали необхідність цих робіт вже у 2020-2021 рр.Ключові об’єкти «Великого будівництва» на Закарпатті:▪️Автодорога Н-09 Мукачево — Львів. В області поєднує районні центри області міста Мукачево – Хуст – Тячів –Рахів. Зараз роботи ведуть на 6 ділянках цієї дороги. Вже накрито верхнім шаром 21,5 кілометрів автошляху. В 2020 ремонт буде завершено на 70 км дороги.▪️Автодорога Н-13 Львів — Самбір — Ужгород. В межах області плануємо відремонтувати дорогу на всіх 84 км.Дорога поєднує Ужгород та районні центри, проходить вздовж кордону України з Словаччиною. Є надважливою з точки зору транскордонного співробітництва.▪️Автодорога Р-21 Долина — Хуст в межах Міжгірського району. Загальна протяжність автодороги 133,0 км. Завершені тендери, ремонт на 32 км розпочнеться вже у травні.▪️Дорога Т-07-19 Іршава — Виноградів, на ділянці в межах Виноградівського району довжиною 10 км вже вкрито верхнім шаром. Дорога поєднує районні центри та є важливою з точки зору проїзду до кордонів з Угорщиною та Румунією.▪️Автодорога Т-07-18 Нижні Ворота –Воловець – Міжгір'я вже ремонтується, в 2020 верхній шар покриття буде укладено на 44.6 км.Крім цих ключових доріг ще буде виконано ремонтів на 130 км.Всього в області за 2020 буде оновлено 370 км доріг державного значення. Якщо додати плани за місцевими дорогами (164,2) – це більше 500 км в одній області. Як зауважив Президент – в минулому році, якщо відняти дорогу Запоріжжя – Маріуполь, отримаємо на всю країну приблизно стільки ж кілометрів відремонтованих доріг як в цьому році матиме Закарпаття.

Geplaatst door Команда Зе 70 округ officially op Zaterdag 9 mei 2020

 

Ключові об’єкти «Великого будівництва» на Закарпатті:

▪️Автодорога Н-09 Мукачево — Львів. В області поєднує районні центри області міста Мукачево – Хуст – Тячів –Рахів. Зараз роботи ведуть на 6 ділянках цієї дороги. Вже накрито верхнім шаром 21,5 кілометрів автошляху. В 2020 ремонт буде завершено на 70 км дороги.

▪️Автодорога Н-13 Львів — Самбір — Ужгород. В межах області плануємо відремонтувати дорогу на всіх 84 км.

Дорога поєднує Ужгород та районні центри, проходить вздовж кордону України з Словаччиною. Є надважливою з точки зору транскордонного співробітництва.

▪️Автодорога Р-21 Долина — Хуст в межах Міжгірського району. Загальна протяжність автодороги 133,0 км. Завершені тендери, ремонт на 32 км розпочнеться вже у травні.

▪️Дорога Т-07-19 Іршава — Виноградів, на ділянці в межах Виноградівського району довжиною 10 км вже вкрито верхнім шаром. Дорога поєднує районні центри та є важливою з точки зору проїзду до кордонів з Угорщиною та Румунією.

▪️Автодорога Т-07-18 Нижні Ворота –Воловець – Міжгір’я вже ремонтується, в 2020 верхній шар покриття буде укладено на 44.6 км.

Крім цих ключових доріг ще буде виконано ремонтів на 130 км.

Всього в області за 2020 буде оновлено 370 км доріг державного значення. Якщо додати плани за місцевими дорогами (164,2) – це більше 500 км в одній області. Як зауважив Президент – в минулому році, якщо відняти дорогу Запоріжжя – Маріуполь, отримаємо на всю країну приблизно стільки ж кілометрів відремонтованих доріг як в цьому році матиме Закарпаття.

clipnews