Закарпатські поліцейські «накрили» черговий наркопритон

У своєму помешканні берегівчанин організував кримінальні посиденьки для своїх друзів. Дозвіллю зашкодили поліцейські, які навідалися до чоловіка у обшуком. За даним фактом розпочато кримінальне провадження

 

Сьогодні, 8 травня, завдяки вдало проведеним заходам, працівникам поліції вдалося оперативно втрутитися та перешкодити продовженню злочину.

Під час санкціонованого судом обшуку в Берегові на Проспекті Геологів в помешканні місцевого жителя, який є фігурантом вже раніше розпочатого кримінального провадження, поліцейські вилучили партію наркотиків та зброю.

Зокрема, в квартирі 54-річного чоловіка, в якій разом з ним перебував його товариш, виявили понад десяток шприців, деякі з них вже були наповнені рідиною та із запаяними  носиками. Також в квартирі знайшли пакет з білою кристалічною речовиною, ємність з рідинами невстановленого походження, пакунок з розсипчатою речовиною та ємність з чорною смолоподібною речовиною. Окрім цього було виявлено дві одиниці зброї.

Всі знахідки слідчі вилучили та направлять експертам для дослідження. Наразі вже розпочато кримінальне провадження щодо незаконного зберігання наркотичних речовин. Оперативники перевіряють двох вище згаданих чоловіків на причетність до збуту наркотиків серед наркозалежних.

Раптовість, наступальність та перевага сил у роботі поліції краю дає помітний результат. Черговий приклад дієвості такої моделі роботи бачимо сьогодні. І зупинятися ніхто з правоохоронців не збирається, адже від дій поліцейських та їх оперативного реагування залежить перш за все добробут закарпатців. А це для представників правоохоронного органу найголовніше.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

 

clipnews