В Ужгороді прокуратура в суді вимагає від приватного товариства повернути шкільні меблі, які закуплені у рамках програми «Нова українська школа»

Ужгородська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду із позовною заявою в якій йдеться про зобов’язання приватного товариства повернути шкільні меблі, які закуплені для початкових класів однієї із шкіл м. Ужгорода.

Позовна заява пред’явлена в інтересах держави в особі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів до місцевого приватного підприємства.

Йдеться про комплекти шкільних меблів для початкових класів, загалом – 100 одномісних парт, 100 стільців та 3 тумби, які придбані за кошти субвенції з державного бюджету у рамках програми «Нова українська школа». Загальна сума майна складає близько 120 тис грн.

Так, прокурором встановлено, що місцеве підприємство прийняло на відповідальне безоплатне зберігання вищевказане майно, проте надалі, незважаючи на вимогу дирекції школи про повернення парт та стільців – умови договору не виконало.

Наразі, за позовом Ужгородської місцевої прокуратури, Господарським судом Закарпатської області відкрито провадження у справі.

 

Довідково:

Позов заявлений в рамках кримінального провадження, досудове розслідування у якому наразі триває за декількома епізодами щодо ймовірного привласнення бюджетних коштів, виділених на закупівлі парт у школах Ужгорода. 

 

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

clipnews