В Україні запрацював онлайн-каталог українських експортерів

В Україні запрацював онлайн-каталог українських експортерів – сорсингова платформа, яка дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Щодня каталог поповнюється новими українськими експортерами. Для іноземного імпортера це своєрідний фільтр надійності, адже на платформу потрапляють лише верифіковані компанії. Дана установа утворена з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а саме надання сприяння у встановленні ділових зв’язків українських виробників та постачальників послуг із потенційними партнерами закордоном.

Зареєструватися на сорсинговій платформі можна через особистий кабінет на сайті Державної установи ”Офіс з просування експорту”, обравши послугу “Сорсинг” та заповнивши необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт (https://epo.org.ua/epo_profile/sourcing_service_page/).

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам, які відповідають наступним критеріям:

➡️ Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.

➡️ Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.

➡️ Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійською мовою.

➡️ Наявність веб-сторінки/детального сайту-візитки англійською мовою.

З вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися за посиланням:

https://epo.org.ua/instruksiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/#sou….
Ознайомитися із структурою та наповненням сорсингової платформи можна за посиланням: https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/.
Для отримання додаткової інформації та допомоги українські компанії можуть звернутися до фахівця Державної установи ”Офіс з просування експорту” – Валентини Ляшенко, написавши лист з детальним описом запитом на електронну адресу: vliashenko@epo.org.ua.

clipnews