Розслідуванню вбивства виноградівця Василя Гоблика може заважати конфлікт інтересів

У моєму місті трапилася таємнича і жахлива історія, яка за розвитком подій нагадує, радше, важкий психологічний триллер, ніж світ, до якого звикли виноградівці.

Серед причетних може бути вихователька дитячого садочка, слідству може заважати конфлікт інтересів, а тіло небіжчика можуть так ніколи не поховати.

В ніч з 8 на 9 травня було побито і, ймовірно, вбито 30-річного Василя Гоблика. Підозрювані затримані, але тіло молодого чоловіка безрезультатно шукає півміста вже п’ять діб.

Що сталося тієї ночі насправді, могли б розповісти підозрювані Артур Міндак та Роберт Антоні, або ж свідок – Рената Міндак. Жінка приходиться дружиною першого підозрюваного і рідною сестрою другого. Нажаль всі троє мовчать.

Лише через початок суспільного резонансу, поліція вийшла на слід, затримала та встигла допитати підозрюваних до того, як адвокати їм заборонили говорити. Завдяки цьому були проведені два слідчі експерименти і вдалося домогтись, зокрема також через протести рідних, друзів та просто небайдужих, щоб підозрюваним суд дав як запобіжний захід 60 діб арешту без права внесення застави.
______________________________________

Про що відомо офіційно:

Василь Гоблик зник в ніч з 8 на 9 травня. Спочатку рідні та друзі шукали хлопця самотужки та поширюючи прохання про допомогу через соцмережі та ЗМІ.

19 травня, після звернення до поліції,завдяки записам з камер стостереження вдалось ідентифікувати двох місцевих, Артура Міндака та Роберта Антоні, з якими у постраждалого виник конфлікт.

На допиті підозрювані розповіли, що спочатку побили Василя і залишили непритомного серед вулиці, а потім повернулись, забрали свою жертву і відвезли до річки. Там вони ще раз його побили і залишивши на березі покинули місце злочину. Це все чоловіки показали під час слідчих експериментів.

Кримінальне провадження відкрито за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).

21 травня у Виноградівському районному суді підозрюваним обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення грошової застави.

Станом на 23 травня Василя Гоблика не знайдено.
____________________________________

Про що не говорять офіційно:

Про присутність Ренати Міндак. Під час першої розмови з поліцією підозрювані свідчили, що ідея повернутись на місце злочину і позбутись Василя належить жінці.

Також в розмові з правоохоронцями підозрювані, начебто, казали, що смертельного удару жертві нанесли викруткою у скроню.

В автомобілі підозрюваних знайшли лопату.

У Василя, начебто, була зброя. Несправний пістолет, який ймовірно належав чоловіку, знайшли викинутим в Хусті.
____________________________________

Про що не відомо:

І це головне питання – де тіло Василя Гоблика? А також коли і яким чином його позбулися?

Після свідчень підозрюваних, що вони позбулися тіла скинувши його в Тису, п’ять діб поспіль родичі, друзі, активісти і волонери ретельно обстежують річку, її береги та чагарники навколо від Виноградова до Вілка. До пошукової операції також були залучені правоохоронці, володази, кінологи. Результату немає.
_____________________________________

Ймовірний конфлікт інтересів:

Завідувачкою дитячого садочка, де працює Рената Міндак, є дружина начальника слідчого відділення Виноградівського відділення Нацполіції Миколи Вебера.

Рідний брат завідувачки – адвокат підозрюваного Артура Міндака Іван Бочкор. Захист надала держава.
_____________________________________

Дозволю собі емоції і скажу, що зараз найбільше хочеться, щоб, нарешті, знайшли тіло Василя і батьки змогли поховати єдиного сина. Вкрай жахливо жити і знати, що душа дитини загубилась між світами й немає місця, куди можна прийти й схилити голову в батьківському горі.

Олена Мудра

clipnews