Пілотний проєкт податківців: «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий»

Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу: «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий». За допомогою цього сервісу не лише співробітники уповноважених органів державної влади, але й пересічні громадяни зможуть перевіряти, чи законно транспортні засоби перевізників здійснюють переміщення пального або спирту етилового.

Таким чином сервіс покликаний забезпечити додаткові надходження до бюджету, а також стимулювати розвиток чесного підприємництва.

Відповідно до Податкового кодексу України, перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий, розміщується на офіційному вебпорталі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. Це визначено пунктом 16 Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 408 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового».

На сьогодні електронний сервіс «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий» працює у тестовому режимі.

Ознайомитися з ним можна за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/registers/vehicles.

Відділ комунікацій

ГУ ДПС у Закарпатській області

clipnews