Особам з інвалідністю в Ужгороді надав гуманітарну допомогу благодійний фонд

Малозабезпечених осіб з особливими потребами в Ужгороді в скрутний час пандемії коронавірусу COVID-19 підтримав Закарпатський обласний благодійний фонд допомоги вдовам, сиротам та інвалідам «Співчуття».
До голови фонду пана Музички Віктора Івановича за допомогою особисто звернувся голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. Він відразу відгукнувся на прохання та надав допомогу малозабезпеченим особам з обмеженими фізичними можливостями у вигляді одягу та інших предметів першої необхідності.
Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знайшлись люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію і не можуть собі дозволити придбати навіть товари першої необхідності.
Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність пану Музиці Віктору Івановичу, який не вперше відгукується на прохання про допомогу.
Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:
АТ КБ “Приватбанк”п\р UA633123780000026004053909822,
 код ЄДРПОУ 37231258МФО 312378
За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415
clipnews