На Закарпатті запрацювала восьма поліцейська станція

В межах Довжанської ОТГ та чотирьох прилеглих сіл відтепер функціонуватиме новостворена поліцейська станція. Участь у її відкритті взяв начальник поліції Закарпаття Олександр Шляховський.

 

 

На Закарпатті почала свою роботу восьма поліцейська станція. Функціонуватиме вона на території Іршавщини, а саме в межах Довжанської ОТГ та чотирьох прилеглих сіл. Територіально поліцейська станція обслуговуватиме села Довге, Приборжавське, Кушниця, Бронька, Суха та Лисичево. Загалом працівники поліції надаватимуть професійну допомогу близько 22 тисячам чоловік.

Будівля станції розташована поряд з амбулаторією швидкої медичної допомоги, що має підвищити швидкість надання кваліфікованої допомоги у випадках, коли громадянам необхідна ще й додаткова – медична.

У перспективі до роботи на станції у Довгому має бути залучено троє дільничних офіцерів поліції та один наряд групи реагування патрульної поліції.

«Створення станції дасть можливість оперативніше реагувати на виклики громадян, що надходять з віддалених сіл району. В результаті – це швидше, оперативніше та дієвіше », – зауважив очільник поліції Закарпаття Олександр Шляховський.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews