Ініціативна група «Взаємодопомога Ужгород» надала продуктові набори особам з інвалідністю

Малозабезпечених осіб з особливими потребами в Ужгороді в скрутний час пандемії коронавірусу COVID-19 підтримала ініціативна волонтерська група «Взаємодопомога Ужгород».
До ініціатора руху «Взаємодопомога Ужгород» Олександра Білака за допомогою особисто звернувся голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.
Від «Взаємодопомоги Ужгород» малозабезпечені особи з обмеженими фізичними можливостями отримали декількох десятків продуктових наборів.
Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знайшлись люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію і не можуть собі дозволити придбати найнеобхідніші продукти харчування.
Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність пану Олександру Білаку, який не вперше відгукується на прохання про допомогу.
Всі хто також потребує допомоги можуть зв’язатись з волонтерською групою «Взаємодопомога Ужгород» за телефоном 050 081 0004.
Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:
АТ КБ “Приватбанк”п\р UA633123780000026004053909822,
 код ЄДРПОУ 37231258МФО 312378
За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415
clipnews