В Ужгородській райлікарні на COVID-19 захворіли 5-ро медпрацівників

Про кричущу ситуацію з захистом від коронавірусу в Ужгородській районній лікарні кілька днів тому повідомляли соцмережі:

Доброго дня звертаюся до вас , бо може коли наша Ужгородська влада побачить цей просто то прийме хоч якісь міри. Медпрацівники Ужгородської районної лікарні знаходяться без всілякого захисту , її роздали дві марлеві маски та сказали щоб вони , їх міняли кожну годину ( прати, а потім прасувати ) на відділеннях немає рукавиць працівникам дають по 1 парі і кажуть щоб вони їх мили, і обробляли антисептиком.

У всіх цих у мовах праці неможливо просто працювати над людьми просто знущаються , люди не отримають ні премій ні надбавок , не кажучи вже про інше.

У суботу 04.04.20 сталася жахлива ситуація у терапевтичному відділені у двох осіб запідозрили коронавірус, сьогодні 06.04.20 COVID-19 підтвердився. Це просто не можливо терпіти людей працівників які контактували із хворими залишили на самоізоляції у тому ж відділені , інших працівників які контактували з ними навіть не перевірили і не ізолювали , скажіть будь ласка як люди які мають медичну освіту так вчинити із своїми працівниками , при тому люди цілий день робили без рукавиць бо на вихідні їх не видають , думають що у вихідні людям не потрібно носити не маски не рукавиці.

Все це постійно аргументують , що для закладу не видають маски і рукавиці , про захисні костюми можна навіть нічого наговорити. Медпрацівники дуже просять звернути на все це увагу, у всіх є сім’я та діти , і кожен хоче бути здоровим.

Прес-служба Ужгородської міської ради сьогодні підтвердила цю інформацію:

Підтверджено COVID-19 у 16 ужгородців, повідомляє управління охорони здоров’я міської ради.

🔸За минулу добу виявлено 6 нових випадків захворювання на COVID-19. Це медсестра сімейної амбулаторії №7 та 5 працівників Ужгородської районної лікарні (із них 4 – лікарі).

🔸 Одна людина одужала.

🔸Із підозрою на COVID-19 – 86 осіб.

🔸 За вчорашній день мобільна бригада зробила забір 65 взірців біоматеріалів

clipnews