Ужгородцям з особливими потребами напередодні Великодня передали паски

Незважаючи на доволі складну ситуацію в нашій державі та в цілому в світі, у повітрі все ж присутня святкова атмосфера. Люди готуються до відзначення Великодня. В умовах карантину та пандемії коронавірусу особливо важко особам з обмеженими фізичними можливостями.

В тім про них не забули і за підтримки закарпатських підприємців для них активно проводяться різноманітні благодійні акції. Не оминули увагою членів та волонтерів Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Так, в католицьку страсну п’ятницю 11 квітня 2020 року Торгова компанія ЛЕВІТРЕЙД у зв’язку з наближенням Великодня подарувала Закарпатському обласному осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату декілька десятків пасок. Компанія «Левітрейд» займається гуртовими продажами імпортних продуктів харчування, співпрацюючи як з невеликими магазинами, так і з торговими мережами по всій Україні. Замовити такі паски можна по телефону 0673295550

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність Торговій компанії ЛЕВІТРЕЙД за їх допомогу.

Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:

АТ КБ “Приватбанк”, п\р UA633123780000026004053909822,

код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415

clipnews