Ужгородський підприємець безкоштовно передав особам з особливими потребами продуктові набори

Малозабезпеченим членам Закарпатського обласного осередку Української федерації інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату в місті Ужгороді 06.04.2020 року підприємець Михайло безкоштовно передав продуктові набори.

В теперішній нелегкий час пан Михайло знайшов можливість допомогти ближньому. Він займається продажем та доставкою фруктів та овочів в гурт і роздріб. Бажаючі замовити в нього доставку цих необхідних товарів можуть звернутись за телефоном 0660801017.

Ініціював проведення цієї акції голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України та всього світу час пандемії короновірусу знаходяться люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність підприємцю Михайлу, який допоміг закарпатцям з особливими потребами.

Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:

ПАТ КБ “Приватбанк”, п\р 26004053909822,

 код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415

 

ДО ТЕМИ: Сергій Ратушняк дотримався слова

 

clipnews