Уряд продовжив строки виплати державних соціальних допомог та звернення за їх призначенням на період карантину

Уряд прийняв рішення щодо продовження строків виплати державних соціальних допомог громадянам та строків звернення за їх призначенням на період встановлення карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та 30 днів після його скасування..

Постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання державної соціальної допомоги”, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято 8 квітня 2020 року на засіданні Уряду.

За словами Міністра соціальної політики Марини Лазебної, на період карантину, коли передбачені обмеження щодо пересування громадян, та 30 днів після його скасування, державні соціальні допомоги будуть перепризначені автоматично.
Міністр запевнила, що усі кошти будуть виплачені вчасно та у повному обсязі.

Рішенням Уряду продовжені строки:
– виплати на новий період державної соціальної допомоги, яку було призначено раніше, без необхідності особистого звернення громадян до органів соціального захисту населення;
– нових звернень за призначенням деяких видів державної допомоги;
– виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у випадках, коли строк переогляду органом МСЕК (медико-соціальної експертизи) або ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) пропущено.

Після закінчення карантинних заходів структурними підрозділами з питань соціального захисту населення буде здійснено перерахунок.

 

clipnews