Учасники акції «Твоя енергонезалежність» можуть отримати залишок коштів

ТОВ “Закарпатгаз збут” розпочинає повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з жовтня 2019 року по березень 2020 року.

 

Кошти можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок.

Починаючи з 20 квітня, в Особистому кабінеті на вебсайті 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання.

 

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову (88015 м.Ужгород вул. Погорєлова,2 ) чи електронну адресу ТОВ «Закарпатгаз Збут» contact@zkgaszbut.104.ua заяву встановленого зразка або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів. Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» розміщений за цим посиланням: https://docs.google.com/viewer?url=https://zkgaszbut.104.ua/ua/files/32413. Товариство зможе оперативно повернути кошти після того, як отримає письмову заяву та документи, зазначені в заяві.

 

Перевірити стан особового рахунку можна в будь-який момент на вебсайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером (0312) 42-47-04.

 

«Ми вдячні всім, хто взяв участь в акції і проінвестував свої кошти у створення власного запасу газу на опалюваний сезон 2019-2020 року. Це був важливий досвід і для нас, і для Вас як споживачів, оскільки він дозволив вам бути впевненими в наявності газу і збереженні сталої ціни на нього протягом опалювального сезону», – зазначила директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

 

Довідкова інформація:

Кількість учасників акції в регіоні – 1 739

Обсягу викупленого газу – 2,35 млн куб. м

Сплачено за запас газу – 14,08 млн грн

Обсягу використаного газу – 1,12 млн куб. м

Вартість використаного газу – 6,73 млн куб. м

 

Пресслужба ТОВ «Закарпатгаз»

clipnews