У Закарпатській ОДА та облраді посилюють карантинні заходи по запобіганню поширення коронавірусної хвороби COVID-19

Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

? Які саме заходи передбачені розпорядженням:

 Обмежити масові заходи в адмінбудівлі обласної ради.

 Рекомендовано проводити наради в режимі селекторного зв’язку.

 У разі нагальної потреби проводити наради, робочі зустрічі та засідання у приміщеннях з дотриманням дистанції між учасниками 2 метри та у засобах індивідуального захисту.

 Призупинити прийом громадян з особистих питань. Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

 Вхід (вихід) осіб до (з) адмінбудівлі здійснюється виключно через пост служби охорони, що розміщений на першому поверсі, після проведення температурного скрінінгу дистанційним термометром та за умови вдягнутого засобу індивідуального захисту.

 У випадку виявлення факту температури 37,2 С і вище, а також у разі відсутності засобів індивідуального захисту, особа у будівлю не допускається.

 Документом, що дає право доступу, є службові посвідчення осіб, які працюють в адмінбудівлі, тимчасові перепустки та посвідчення депутата обласної ради.

 Графік пропуску до (з) адмінбудівлі працівників у робочі дні: з 7.45 до 9.00; з 12.00 до 14.00, з 17.00 до 18.30 год.

 Вхід (вихід) членів регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації здійснюється за необхідності, для виконання визначених завдань з організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в області, у робочі та вихідні дні без обмеження в часі.

 Збільшення кратності прибирання всіх приміщень будівлі (не менше 2 – 3 разів протягом робочого часу установи).

 Якщо є наявність технічної і практичної можливості максимального запровадження дистанційної роботи вдома на період дії карантину.

➡ Райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам, виконавчим органам місцевих рад (ОТГ) розробити та затвердити відповідні заходи.

 

clipnews