“Сенсаційної зради” не трапилось: Закарпатська обласна лікарня отримала засоби захисту

Про засоби індивідуального захисту для обласної лікарні: директор медзакладу Юрій Яцина спростував інформацію поширену журналістом В.Глаголою.

 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і головний санітарний лікар Віктор Ляшко сьогодні привезли засоби індивідуального захисту в обласну лікарню ім. Новака, а потім їх забрали. Про це сьогодні повідомив журналіст і волонтер Віталій Глагола. «Зателефонували лікарі і просили допомогти із респіраторами, бо до завтра не вистачить. Допомогу привезли, передали в лікарню, а потім забрали із від’їздом прем‘єр-міністра. А лікарям вона потрібна прямо сьогодні».

Кореспондентам Суспільного директор медзакладу Юрій Яцина цю інформацію у телефонній розмові спростував. «Ці засоби індивідуального захисту знаходяться у нас на складі. Їх потрібно облікувати. А потім розприділити серед лікарів».

 

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у ході робочої поїздки в Закарпатську область 23 квітня відвідав Закарпатську обласну клінічну лікарню імені Андрія Новака, яку визначено однією з опорних для госпіталізації пацієнтів із COVID-19.

В ході поїздки очільник Уряду наголосив, що медики зараз перебувають «на передовій» у боротьбі з коронавірусною хворобою й їхня робота має оплачуватися належним чином. Також вони мають бути повністю забезпечені усіма засобами індивідуального захисту.

«Сьогодні з собою в літаку ми привезли на Закарпаття частину засобів індивідуального захисту, які Офіс Президента постійно доправляє в Україну. Частку цієї поставки ми передали для потреб області, а іншу доправили в лікарню», – зазначив Денис Шмигаль.

Він також повідомив, що сьогодні Україна йде помірним сценарієм поширення COVID-19. Це означає, що превентивні заходи були запроваджені вчасно.

 

ЧИТАЙТЕ також:

Олексій Петров – новий «губернатор» Закарпатської області. Офіційне представлення (фото, відео)

 

Новопризначений керівник Закарпатської ОДА визначив три першочергові напрямки роботи

 

 

 

 

clipnews