Роботи на Слов’янській набережній в Ужгороді проводять незаконно, зареєстровано провадження

Будівельні роботи на Слов’янській набережній в Ужгороді біля кафе «УЖ-Венеція» здійснюються без жодних документів. Із зібраних матеріалів вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 356 Кримінального кодексу України (самоуправство). Вказана подія зареєстрована в ЄРДР.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Ужгородської міської ради.
Нагадаємо, ще 2 квітня ужгородці почали бити на сполох щодо захоплення газону та демонтажу “вічних” кам’яних бордюрів із подальшою їх заміною на дешеві бетонні.
Ситуація станом на 14 квітня незмінна – незаконні будівельні роботи продовжуються за мовчазної згоди ужгородської влади на чолі Богданом Андріїв.
Андрій Максимов “После внесения в ЕРДР за самоуправство, после вырубания зелёных насаждений (смотрите мои вчерашние фото) на Словянской набережной возобновились строительные работы. на фото строители снимают опалубку с затвердевших бетонных конструкций и ставят новую. Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка нынче не рулит. можно я тоже себе кусок набережной прихвачу?” — у Уж-Венеція.

 

Документів нема, проекту нема, кам’яні бордюри зникли, дерева вирубали! Влада не бачить, екологічна інспекція мовчить…

 

clipnews